Pracodawcy współpracujący z BK DSW

Human Partner Sp. z o.o.

pliki/asesor/BK/obrazy/Logo Human Partner kolor.jpg

Human Partner Sp. z o.o. to jedna z wiodących firm branży doradczo-szkoleniowej w Polsce.

Specjalizuje się w pozyskiwaniu zewnętrznego finansowania na realizację inwestycji oraz projektowaniu i prowadzeniu szkoleń rozwijających kompetencje pracowników.

Naszym klientom proponuje kompleksowe rozwiązania, które mają wesprzeć długofalowy rozwój przedsiębiorstw. Dopasowuje kompetencje pracowników do określonych celów i potrzeb, przez co zwiększa efektywność ich działań. Wspiera pracę liderów i ich zespołów - dostarcza metodykę oraz narzędzia.

Istnieje możliwość odbywania praktyk i staży.

strona internetowa

 

Agencja Artystyczna Pro Musica Sp. z o.o.

pliki/asesor/BK/obrazy/Pro Musica_logotyp.jpg

Jej głównym celem jest promocja młodych, utalentowanych artystów w Polsce i zagranicą oraz upowszechnianie kultury wyższej, szczególnie muzyki klasycznej. Agencja prowadzi działalności w zakresie kultury i sztuki poprzez ich promocję, wspieranie i animowanie inicjatyw kulturalnych, artystycznych, społecznych i edukacyjnych m. in. organizację warsztatów dla dyrygentów i śpiewaków.

strona internetowa 

 

Angel Care Centrum Seniora

pliki/asesor/BK/obrazy/Angel Care_logotyp.png

Angel Care to kompleksowe centrum opieki nad seniorami i osobami z zaburzeniami, które pojawiają się z wiekiem. Centrum zapewnia poczucie bezpieczeństwa, nowoczesne rozwiązania oraz indywidualne podejście do każdej osoby.

Angel Care szczególny nacisk kładzie na to, żeby aktywności oraz programy rehabilitacji czy terapii opracowywać według osobistych potrzeb seniorów. Doświadczony personel medyczny oraz opiekuńczy jest gwarancją profesjonalnej, a także całodobowej opieki na najwyższym poziomie.

strona internetowa

 

Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy
Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej

pliki/asesor/BK/obrazy/DWUP_logotyp.png

W Województwie Dolnośląskim działają cztery Centra Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Legnicy, Jeleniej Górze, Wałbrzychu i Wrocławiu. Są to wyspecjalizowane komórki Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy zajmujące się świadczeniem usług poradnictwa zawodowego. Najstarsze Centrum mieści się we Wrocławiu - istnieje od kwietnia 1997r.

strona internetowa

 

City Brand

pliki/asesor/BK/obrazy/City Brand_logotyp.png

City-Brand Energia Odnawialna jest wysoko wyspecjalizowaną firmą doradczą skupiającą ekspertów m.in. z dziedziny: energetyki, ciepłownictwa, gospodarki odpadami, efektywności energetycznej czy budownictwa energooszczędnego. Organizuje specjalistyczne szkolenia i konferencje dla rynków regulowanych. W City Brand pracują eksperci w zakresie organizacji szkoleń wewnętrznych „szytych na miarę”.

strona internetowa

 

Dash Dot Creations

pliki/asesor/BK/obrazy/Dash Dot_logotyp.jpg

Studio animacji i grafiki komputerowej z Wrocławia. Świadczy wysokiej jakości usługi z zakresu grafiki i animacji na potrzeby reklam, gier komputerowych i prezentacji multimedialnych.

Utalentowany zespół grafików i plastyków i jego wszechstronność i profesjonalizm, a także zdobyte doświadczenie pozwalają na tworzenie kompleksowych projektów jak również wzięcia udziału w poszczególnych etapach produkcji.

strona internetowa

 

Dolnośląscy Pracodawcy. Regionalny Związek Pracodawców Konfederacji Lewiatan.

pliki/asesor/BK/obrazy/Dolnoslascy Pracodawcy_logotyp.png

 Dolnośląscy Pracodawcy to jedna z najliczniejszych organizacji pracodawców na Dolnym Śląsku skupiająca ponad 150 firm działających w regionie. Członkostwo w Dolnośląskich Pracodawcach to kompleksowe wsparcie i szerokie możliwości rozwoju Państwa biznesu.

Dolnośląscy Pracodawcy są członkiem Konfederacji Lewiatan, którą tworzą branżowe i regionalne związki pracodawców, członkowie indywidualni, pracodawcy posiadający szczególną pozycję gospodarczą i znaczenie w stosunkach pracy.

strona internetowa

 

Dolnośląska Loża BCC

pliki/asesor/BK/obrazy/BCC_logotyp.gif

Business Centre Club istnieje od 1991 r. Jest prestiżowym Klubem przedsiębiorców i największą w kraju organizacją indywidualnych pracodawców. Do BCC należy 2000 członków (osób i firm). Członkowie BCC, reprezentujący blisko 250 miast, skupiają się w 24 lożach regionalnych na terenie całej Polski. Do BCC należą przedstawiciele wszystkich branż, międzynarodowe korporacje, instytucje finansowe i ubezpieczeniowe, firmy telekomunikacyjne, najwięksi polscy producenci, uczelnie wyższe, koncerny wydawnicze i znane kancelarie prawne.

strona internetowa

 

Fundacja Eudajmonia

pliki/asesor/BK/obrazy/Fundacja Eudajmonia_logotyp.png

Fundacja Eudajmonia powstała w 2007 roku z inicjatywy młodych społeczników i animatorów, przekonanych, że osobisty rozwój prowadzi do szczęścia (z gr.εὐδαίμων eudaimon – szczęśliwy, dosł. mający dobrego ducha).

Misją Fundacji jest kreowanie warunków do zmian oraz wzmacnianie potencjału osób chcących podnieść jakość swojego życia, pragnących się rozwijać, tworzyć i działać, aby osiągnąć sukces. Fundacja  swoje  projekty i akcje adresuje do wszystkich, bez względu na płeć, wiek, pochodzenie, status społeczny czy stan zdrowia.

strona internetowa 

 

Impel S.A.

pliki/asesor/BK/obrazy/Impel_logotyp.jpg

Impel jest największą w Polsce grupą firm specjalizujących się w outsourcingu wysokiej jakości usług dla instytucji i przedsiębiorstw.
Spółka jest obecna na rynku już od ponad 25 lat i przez ten czas zdobyła  niezbędne doświadczenia oraz kompetencje, dzięki którym oferuje rozwiązania bezpośrednio przekładające się na wymierne korzyści dla swoich Klientów.

strona internetowa

 

JUNIOR Przedszkole Językowe i Żłobek

pliki/asesor/BK/obrazy/Junior_logotyp.jpg

Przedszkole językowe i żłobek Junior to miejsce przyjazne dzieciom i rodzicom. Kameralny charakter placówki jest szansą na zindywidualizowane podejście do dziecka i elastyczne dopasowanie się do jego potrzeb.

Dzieci spędzają dużo czasu na świeżym powietrzu - na bezpiecznym i atrakcyjnym placu zabaw, również podczas zajęć edukacyjnych oraz sportowo-rozwojowych, korzystając ze słonecznych tarasów ulokowanych bezpośrednio przy salach, a także zielonego ogrodu wokół budynku.

strona internetowa

 

Komenda Miejska Policji we Wrocławiu

pliki/asesor/BK/obrazy/Komenda Miejska Policji_logotyp.png

Policja polska jest scentralizowaną, uzbrojoną i jednolicie umundurowaną formacją. Nad bezpieczeństwem ludzi oraz utrzymaniem porządku publicznego czuwa blisko 100 tys. policjantów wspieranych przez prawie 25 tys. pracowników cywilnych. Na czele Policji stoi komendant główny, któremu podlega komendant stołeczny i 16 komendantów wojewódzkich, nadzorujących komendantów miejskich i powiatowych, którzy odpowiadają za pracę policjantów w komisariatach.Współczesną polską Policję tworzą funkcjonariusze zatrudnieni w służbach: kryminalnej, prewencyjnej oraz wspomagającej działalność Policji w zakresie organizacyjnym, logistycznym i technicznym.

strona internetowa

 

Rocket Media Sp. z o.o.

pliki/asesor/BK/obrazy/Rocket Media_logotyp.png

Agencja marketingu internetowego z Wrocławia, założona w 2010 r. Zwiększa sprzedaż swoich Klientów przy wykorzystaniu narzędzi internetowych, z naciskiem na ekosystem wyszukiwarki Google. Rocket Media dba o priorytetową widoczność Ich oferty w internecie i monitoruje efektywność działań.

Wyróżnia się na rynku indywidualnym podejściem do biznesów Klientów, kompleksową ofertą e-usług (m.in. SEO, SEM/AdWords/Facebook Ads) oraz mierzalnością efektów.

strona internetowa

 

Zarząd Geodezji, Kartografii i Katastru Miejskiego we Wrocławiu

pliki/asesor/BK/obrazy/Zarzad Geodezji, Kartografii i Katastru Miejskiego_logotyp.png

 Zarząd Geodezji, Kartografii i Katastru Miejskiego jest jednostką budżetową gminy Wrocław. Do podstawowych zadań Zarządu Geodezji, Kartografii i Katastru Miejskiego we Wrocławiu należy: prowadzenie powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego, w tym ewidencji gruntów i budynków, gleboznawczej klasyfikacji gruntów i geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu oraz gromadzenie i prowadzenie spraw Powiatowego Funduszu Gospodarki Zasobem Geodezyjnym i Kartograficznym; uzgadnianie usytuowania projektowanych sieci uzbrojenia terenu; zakładanie osnów szczegółowych.

strona internetowa

 

Adecco Poland

pliki/asesor/BK/obrazy/Adecco_logotyp.jpg

Adecco jest światowym liderem wśród firm świadczących kompleksowe usługi z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim oraz doradztwa personalnego. 

W Polsce Adecco jest obecne od 1994 roku. Firma otworzyła ponad 50 biur pracy tymczasowej, stałej oraz placówek on-site - lokalnych przedstawicielstw utworzonych przy dużych Klientach, w blisko 30 miastach w całym kraju. Dzięki takiej ekspansji pracodawcy i potencjalni pracownicy mają ułatwiony dostęp do usług Adecco.

strona internetowa

Napisz do nas na adres: biuro.karier@dsw.edu.pl

Copyright 2013 by Dolnośląska Szkoła WyższaAgencja interaktywna Migomedia

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego www.efs.gov.pl
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
www.efs.gov.pl